چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات

پرچم تشریفات

پرچم تشریفات ایران , تولید کننده پرچم

 

چاپ پرچم تشریفات یکی دیگر از خدمات اینونیگا برای شما هموطنان عزیز می باشد . در واقع پرچم تشریفات همان پرچم های بزرگ و بلند قدی است که شما می توانید برای نصب در مراسم ها , اتاق های مدیریت, غرفه های نمایشگاهی  و یا در شرکت های بزرگ و معتبر با هر رده شغلی برای تبلیغات و نشان دادن برند و لوگو خود سفارش دهید . پرچم تشریفات به طور معمول در دور تا دور خود دارای ریشه است که با توجه به نوع سلیقه شما در انواع رنگ ها قابل تولید و ارائه می باشد . ما از بهترین کیفیت طرح و دوخت برای تبلیغات برند و لوگو شما در چاپ پرچم تشریفات استفاده خواهیم کرد .

کیفیت پارچه در چاپ پرچم تشریفات

استفاده از بهترین پارچه ساتن مات اعلاء درجه1 توسط اینونگا به همراه دوختی با ظرافت و مجموعه رنگ کامل برای ریشه های ان در چاپ پرچم تشریفات موجب شده است در این زمینه یکی از بهترین ها باشد تمام استفاده کنندگان محصولات ما تفاوت دوخت و کیفیت چاپ را نسبت به دیگر پرچم ها احساس خواهند کرد . مسلما پارچه ساتن مات از نظر هزینه نسب به دیگر پارچه ها کمی بالاتر است که به علت شق و رق بودن و ایستادگی بیشتر پارچه می باشد و منجر به هرچه بیشتر به نمایش کشیده شدن شکوه برند و لوگو شما خواهد شد . اما اگر مایل به کم کردن قیمت چاپ پرچم تشریفات را دارید می توانید با توجه به نوع خواسته خود انواع دیگری از پارچه را سفارش دهید .

قیمت پرچم تشریفات به صورت تک شروع از 150000 تومان تخفیف ویژه برای سفارش تعداد بالا


پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات جهت نصب پرچم تشریفات در محیط های مختلف است این محصول از دو قسمت پایه و میله تشکیل شده و جنس پایه از چدن و آلومینیوم و اشکال آن بصورت پنجه شیری و خورشیدی است . پایه ها در رنگهای کرم ، طلایی و زرد آبکاری می شوند که این امر در ظاهر محصول با توجه به درخواست شما تاثیر به سزایی خواهد داشت .میله آن نیز بصورت استیل آبکاری گشته و بر روی پایه قرار می گیرد . ارتفاع برای میله قابل تنظیم است واین قابلیت به شما این مزیت را خواهد داد که ارتفاع پرچم را نسبت به سطح زمین با توجه به چیدمان و دکوراسیون محیط تغییر دهید  .

پایه پرچم تشریفات , تولید پرچم در تهران , سفارش اینترنتی پرچم