چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز عمودی ایران

پرچم اهتزاز عمودی ایران

 

چاپ پرچم اهتزاز با تنوع بسیار زیادی از نظر جنس پارچه , رنگ , طرح و اندازه انجام می شود . پرچم اهتزاز در واقع نام همان پرچم هایی است که شما در هنگام عبور از خیابان ها ,اتوبان ها و بلوار ها یا به هنگام گذر از مراکز بزرگ شرکتی و ارگانی و مکان های دیدنی و به نام شهر (به طور کلی در فضاهای باز که باد می تواند موجب به اهتزاز در امدن انها شود )با انها مواجه می شوید . پرچم اهتزاز با دو نوع قابلیت برای نگهداری شدن بر روی چوب های بلند و یا همان میله های اهتزاز , یکی دوخت برای جای چوب یا میله و دیگری به وسیله استفاده از پانچ با توجه به درخواست شما تهیه می شوند.

پیش از سفارش محصول با توجه به مکان نصب پرچم اهتزاز شما می توانید چاپ پرچم اهتزاز را در دو حالت افقی و یا عمودی بسته به نظر خود انتخاب کنید همچنین اگر تمایل به دیده شدن طرح پرچم اهتزاز از هر دو سمت را داشته باشید پذیرش سفارش علاوه بر چاپ پرچم اهتزاز یک رو به صورت دو رو نیز پذیرفته می شود که در این صورت به علت نوری که در فضای باز به پرچم برخورد میکند به علت بهتر دیده شدن طرح , دو پارچه چاپ و بهم دوخته می شود .

 

 


قیمت پرچم اهتزاز

قیمت پرچم اهتزاز به صورت رقابتی و سرعت بالا

قیمت پرچم اهتزاز به صورت رقابتی و سرعت بالا

طبیعتا مقوله قیمت پرچم برمیگردد به نوع پارچه , ابعاد و مسائلی از این دست مثلا دو رو بودن پرچم اهتزاز هم روی وزن نهایی کار و هم روی قیمت تاثیر گذار است . برای سفارش چاپ پرچم اهتزاز یا مطرح کردن سوالات خود در این زمینه با اینونیگا تماس حاصل فرمایید قیمت چاپ تعدادی از تخفیف بسیار مناسبی برخوردار است .

پرچم های اهتزاز را می توانید به صورت تک یا عمده از مجموعه ما سفارش دهید، به یاد داشته باشید تمامی پرچم ها با کیفیت بالا و سرعت بالا به مشتریان تحویل داده می شوند. در مورد پرچم هایی که الگوی داخلی شرکت شما را دارند می توانید با مجموعه ما در تماس باشید. انواع پرچم های اهتزاز با پارچه های مختلف نیز قابل سفارش هستند.

قیمت پرچم اهتزاز به صورت تک از 70000 تا 95000 تومان


ویژگی های چاپ پرچم اهتزاز

پرچم های اهتزاز ملل

پرچم های اهتزاز ملل با لوگوی سفارشی شرکت شما

 

جنس پرچم اهتزاز :به طور معمول ساتن و ژرسه , سفارش بر روی انواع پارچه به درخواست شما

رنگ و طرح چاپ پرچم اهتزاز : بدون محدودیت

ابعاد استاندارد عمودی برای پارچه پرچم اهتزاز : 6*5/1 – 5*5/1 – 4*5/1 – 4*1 – 3*1 – 2*1 متر

ابعاد استاندارد افقی : 300*75 – 200*75 – 240*140 – 170*100 – 150*90 – 140*80 – 120*70 سانتی متر