چاپ سیلک

چاپ سیلک چیست

چاپ سیلک

چاپ پرچم با استفاده از روش سیلک اسکیرین

 

چاپ سیلک نوعی از چاپ است که با استفاده از یک توری که دارای سوراخ های ریز است انجام میگیرد . توری را روی یک قاب بسته و محکم می کنند سپس نقش و طرح مورد نظر شما روی ان میخورد و در قسمت هایی که قرار نیست چاپ بخورد یم ماده مسدود کننده زده تا ان نواحی را بپوشاند . بعد از این تایم مرکب چاپ و یا رنگ اصلی را با کاردک و یا یک غلتک رنگ کاری به سطح چاپ شونده منتقل میکنند رنگ زده شده از جاهایی که مسدود نشده بودند به سطحی که برای چاپ است برخورد کرده و طرح زده می شود .کاربرد این نوع چاپ از استفاده های ساده صنعتی تا استفاده هایی برای به وجود اوردن اثار هنری گسترده است .

چاپ سیلک به علت این که رنگ ابتدا روی توری ریخته می شود باید تعداد رنگ برای ان مشخص باشد بیشتر کارگاه ها لیست قیمت چاپ پرچم با چاپ سیلک را بر اساس تعداد رنگ و ابعاد پرچم و یا تعداد رنگ و تعداد سفارش میزنند طبیعی است تعداد تیزاژ بالا در سفارش از تخفیف ویژه برخوردار خواهد بود .

 


استفاده از روش چاپ سیلک در کارگاه اینونگا

مرکز چاپی ما برای انجام انواع روش چاپ در خود بسیاری از دستگاه های به روز و پیشرفته اروپایی را برای اطمینان هرچه بیشتر شما هم وطنان و مشتریان گرامی فراهم کرده است شما می توانید با خیال راحت هر انچه نامی از پرچم بر روی ان نهاده شده است را با هر روش دلخواهی از چاپ به ما سفارش دهید و سفارش خود را با کیفیت هرچه تمام تر چاپ و استفاده از مرغوب ترین پارچه ها در کوتاه ترین تایم تحویل از ما بخواهید .

لیست قیمت چاپ پرچم با روش چاپ سیلک

برای نمونه طبق توضیحات برای شما مشتریان گرامی در اینجا قیمت یک سری از انواع متعدد خدمات کارگاه را  اورده ایم و برای اطلاع از قیمت سفارش اختصاصی خود شما می توانید با ما در ارتباط باشید .

  • قیمت چاپ پرچم رومیزی با روش چاپ سیلک با سه رنگ در محدوده تعداد تک تا تیراژ و از نظر گستردگی در ابعاد , شروع از پایه قیمتی 5500 تا 7500 طبیعی است قیمت پایین تر برای تعداد سفارش بالاتر است این قیمت صرفا برای انجام کار چاپ می باشد هزینه پارچه و پایه به ان اضافه خواهد شد .