پرچم ملل

پرچم ملل

پرچم ملل

تولید کننده پرچم ملل

پرچم ملل , چاپ اینونگا مفتخر است به داشتن بهترین کیفیت پارچه ها و ظرافت دوخت عالی به خصوص برای دوخت پارچه پرچم های رومیزی که بسیار بیشتر نسبت به مابقی پرچم ها نزدیک به چشم و قابل دید است . پرچم کشورها همان تصویر پرچم ملل مختلف می باشد که شما حتما در هتل ها , همایش ها , دیدارهای بین المللی و شرکت های تجاری بزرگ به هر سه صورت رومیزی , تشریفات و اهتزاز دیده اید .

پارچه استفاده شده برای سفارش ها بدون درخواست نوع پارچه ساتن و یا جیر با کیفیت عالی می باشد . البته چاپ اینونگا با داشتن بهترین و به روز طرین دستگاه های چاپ دیجیتال و غیره قادر است چاپ پرچم سفارش داده شده توسط شما را بر روی هر پارچه ای طبق سفارشتان چاپ کند .

در انبار های ما همیشه تعدادی پرچم اماده با استاندارد ابعادی و پارچه ای موجود می باشد و این یکی از مزیت های خرید از چاپ اینونگا است زیرا شما برای خرید پرچم های ملل مختلف که طرح ثابتی دارند نیاز به اتلاف وقت زیاد و فاصله بین سفارش تا تحویل نخواهید داشت .

 

قیمت چاپ پرچم ملل به صورت رومیزی شروع از 20000 تومان با تخفیف ویژه سفارش تعداد


چاپ پرچم استرالیا

هم زمان با استقلال این کشور از بریتانیا پرچم استرالیا طراحی شد . و در سال 1954 طرح ان از طرف مقامات و ملکه الیزابت تایید گردید . رنگ ان ابی و از سه سنبل تشکیل شده : نشان واحد (Union Flag) , ستاره همسود (Commonwealth Star) , پنج ستاره صورت فلکی چلیپا(Southern Cross)

چاپ اینونگا پرچم کشور هایی همچون کشور استرالیا را با همین ظرافت و دقت و با تمام اطلاعات و جزئیات , با کیفیت عالی پارچه و چاپ در سه مدل پرچم برای شما فراهم می اورد .

پرچم  ملل رومیزی  

پرچم  ملل تشریفات 

 پرچم اهتزاز ملل

پرچم ایران

پرچم ملل

عکس پرچم ایران , خرید پرچم ایران , تولید کننده پرچم

سفارش پرچم کشور ها

پرچم ملل

پرچم ملل و کشورها , سفارش پرچم , خرید اینترنتی پرچم