پرچم خیابانی

چاپ و تولید پرچم خیابانی

پرچم خیابانی نوعی از پرچم در زیرمجموعه پرچم های نما است در واقع به سری پرچم هایی که با اهداف خاصی در محیط باز و روی نمای ساختمان ها و مراکز مختلف نصب می شوند پرچم نما می گویند و در رده این پرچم ها به علت این که این محیط باز در 90 درصد مواقع خیابان است پرچم های خیابانی نیز نام می دهند .

در واقع سری پرچم هایی که برای تبریک , افتتاحیه , تسلیت و یا در مصارف دولتی و ملی روی پل های عابر نصب می شوند را پرچم خیابانی نام می دهند و یا در رده گروه اصلی پرچم ها یعنی پرچم نما قرار می گیرند . انواع سایز و جنس پارچه را برای دوخت و چاپ پرچم خیابانی می توانید سفارش دهید مسلما برای هر کاربرد و یا ساختمان ها و مراکز مختلف با توجه به مصارف خودتون ممکن است ابعاد سفارش شما بسیار گسترده از سایز های خیلی بزرگ تا سایز های کوچک باشد این قسمت مربوط به بخش پرچم با سایز دلخواه نیز می تواند باشد .

قیمت پرچم خیابانی

برای اطلاع از قیمت ها و نحوه فرستادن فایل برای چاپ و همچنین کیفیت و نوع فایل با ما از طریق شماره های ارتباطی در تماس باشید . همکاران ما شما را در طراحی فایل اولیه و همچنین اگر مایل باشید برای اناخاب نوع و جنس پارچه و انتخاب نوع چاپ از میان انواع چاپ راهنمایی و کمک خواهند کرد . اینونگا با داشتن به روز ترین ابزار الات چاپ برای شما کار چاپ را روی هر جنس از پارچه با قابلیت رنگ پذیری انجام خواهد داد .

دوخت و چاپ پرچم اهتزاز خیابانی

پرچم خیابانی

قیمت چاپ پرچم خیابانی

برش و چاپ و دوخت پرچم خیابانی مذهبی

پرچم خیابانی

قیمت چاپ پرچم های خیابانی