چاپ پرچم بنری

وقتی صحبت از بنر به میان می اید همیشه در کنار ان حرف از مغازه های انقلاب و مجتمع های کاری این خیابان است اما در اینجا صحبت و روی حرف ما سفارش بنر نیست بلکه درمورد سفارش پرچم بنری است . پرچم های بنری برخلاف بنر همان چاپ روی پارچه با محتوای اعلام یک چیزی و یا در بردارنده یک جمله خبری برای یک برند و یا مغازه و یا شخصی است . در واقع فرض کنید شخصی از سفر برگشته و شما برای تبریک به او نیاز است جمله ای را یادداشت کنید و دلگرمی او باشید ما شینهاد میکنیم با پارچه های ارزان قیمت این کار را به جای سفارش روی جنس پلاستیک و یا غیره سفارش پرچم بنری دهید که علاوه بر نشان دهنده این که شما ارزش بیشتری قاعل بودید بسیار شکیل تر و زیباتر است .

پرچم بنری برای سر در

تمامی فروشگاه ها , مغازه های خرده فروشی , تره بار ها و غیره برای اعلام زمان افتتاحیه , برای معرفی محصولات , برای اعلام تخفیفات و کاربردهای دیگر از ساده ترین راه تبلیغات و دید عمومی یعنی پرچم بنری برای سر در و نصب استفاده میکنند . حتی در فروشگاه های خیلی بزرگ نیز برای جدا کردن بخش بهداشتی از ارایشی و یا خوراکی نیز از نصب پرچم بنری بهره می برند پس اگر شغل شما در رده این مشاغل است و برایتان هزینه زدن یک تابلو سنگین است پیشنهاد ما این است دست به کار شوید و بهترین طرحی را که دوست دارید برای چاپ پرچم انتخاب و طراحی کنید .

قیمت چاپ پرچم بنری

باتوجه به سایز دلخواه برای این سری پرچم ها تنوع و گستردگی بسیار زیادی در قیمت چاپ پرچم توسط اینونگا در این بخش کاری وجود دارد البته یکسری پرچم های بنری اماده مثلا برای تبریک اعیاد و غیره در کاربری دولتی و ملی در سایزهای خیلی بزرگ در انبار موجود هستند که با پیگیری سایت اینونگا و بخش ذمحصولات و شبکه های اجتماعی ما می توانید از قیمت چاپ پرچم ها مطلع شوید .